co teda?

1. dubna 2011 v 14:29 | Petha
no takže co bude...nwm o čem psát =o/ asi začnu dělat komiksy, abyste se o Pethe dozvěděli víc...hm, o Pethe? Jak se vlastně moje jméno skloňuje?? xoD tak to je první článek...nene tohle je první článek xoD to bude druhej: skloňování jména Petha xoD áááá já jsem blbá xoD pak sem hodím nějakej můj výtvor, pokud se to tak bude moct nazvat komiksem...

třetí článek...heh docela mi to jde xoD

no v sobotu budu asi na zahradě a venku pokud nebude hnusně tak můžu nafotit to cpo jsem vypěstovala, to je třetí
článek, ne moment čtvrtý. jsem mimo...

Ne! Stop!

To všechno je nudné. Zkončila jsem znovu na nule...psát o dracích, vílách atd. to nebudu páč o nich nic nevím, jen to, co jsem si vymyslela...jako malá jsem toho o nich vymyslela hodně. Věřila jsem na ně. Měla jsem důvod je hledat. Ale to je už v pytli. Můžu začít psát o postavách, které si vymyslím. Ale už to nebude co to bývalo.
ach jo...

No nic...ach, vzchop se, Petho!!! Jaké je tvoje heslo? Jdi dál, Petho. Neztrácej naději, o nic nejde, snad jen o nudu. Nic jiného tady lidi nenajdou, pokud je to tedy opravdu nezajímá. Ale ty postavy...a ten komiks....mám nápad. Ale asi chvilku potrvá, než ho uskutečním. Myslete si svoje =o) uvidíte co Petha vymyslí =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama