Červen 2011

Tři oznámení...

30. června 2011 v 19:22 | Petha |  Blog
Jo, mám pro vás dvě zprávy. Ta první je nový dess. Ale asi ho dám jako volný...udělala jsem celkem malou stránku. Jako obvykle =o/ Ta druhá věc je nová anketa v menu. Konečně jsem přišla na to, jak nastavit anketu, oblíbené stránky atd... dáte nastavení a v tom sloupci vzhled je pod "Menu" oblíbené atd...no, asi mi teď budete psát něco jako: "Na tos přišla až teď?"no to je fuk =oD přejdu k to mu třetímu oznámení. A to je to, že hned na začátku o prázdninách tady nebudu. Táákže to znamená jen jedno:

POZASTAVUJU!


Jinak se mějte pěkně, nic si neudělejte a krásné, úžásné, vydařené, dokonalé prázdniny =oD
Tak ahoj =oD

Větrný jednorožec

30. června 2011 v 19:04 | Petha
No, myslím, že tohle asi moc lidí nebaví, ale co...MĚ to baví xo)

Větrný jednorožec

Život:dožívají se 80-90 let. Zhruba jako člověk.
Popis: Lidé si je pletou s vodními jednorožci, tihle jsou ale průhlední. Vodní jednorožci jsou z vody a větrní ze vzduchu. Proto se jich nemůžeme dotknout.
Výskyt: Kdekoliv
Vlastnosti: nemají žádné zvláštní vlastnosti, kromě neviditelnosti. Objevují se se silným větrem a s ním taky mizí. Jejich přítomnost, když jsou neviditelní, poznáme podle vánku
Povaha: jsou nevšímaví, uzavření, ale milí a trpěliví
Obrázek: (zdroj je na něm napsaný)Dess pro Icefox (trajani & ferani)

29. června 2011 v 20:45 | Petha
Tak tady je ten dess...


Záhlaví má rozměry 700 pixelů a plnou šířku, kromě toho se nic nenastavuje...

Strana má zarovnání vlevo, šířku 630 pixelů. Vnější okraj (vložíme obrázek) barva 474747, nahoře vlevo neopakovat. Uchycení posunovat. Pozadí (taky obrázek) má barvu 2d2d2d, nahoře vlevo neopakovat. Uchycení posunovat.
Menu má rozměry 200 pixelů.


Doufám, že se líbí =o)

Je mi zle...

27. června 2011 v 13:43 | Petha |  Zvířata a příroda
Lidi, já...ani nwm proč to sem dávám. Nejspíš proto, abychom si uvědomili, jakou krutovládou vládneme nad světem... chce se mi brečet. Je to hrůza...copak si ty zvířata tohle zaslouží??? To hle video jsem viděla na www.pomahej-i-ty.blog.cz...Ubohá zvířata...stooooooooop!!! Tohle je nelidské, kruté, odporné...
Do komentů napište aspoň deset přídavných jmen o tom, jaké je týrání zvířat :( Do´<

Magie 2/2

27. června 2011 v 12:53 | Petha
Pokračování článku od Icefox =o)

Je to celkem dlouhý....rozepsala jsem se...a ukončila jsem to tak, že by se ještě dalo pokračovat =o)
Doufám, že se bude líbit =o)


Co se mi to vlastně stalo?
To byla první věc, která mě napadla. Asi jsem omdlela, nebo jsem dostala nějaký záchvat, nebo tak něco. Jediné, co si pamatuju, jsou ty oči...při té předtavě jsem se zachvěla. Tak řekne mi něco, co se stalo?
První, co jsem si uvědomila bylo, že jsem ležela na zemi. A hrozně mě bolela hlava. Pokusila jsem se otevřít oči. Ale nešlo to. Víčka mi připadala těžká jako ocel.
Vždyť ani není důležité zkoušet se probrat, pomyslela jsem si, za chvíli mě tu někdo najde. Mamka, taťka, nebo sousedi.
Zhluboka jsem se nadechla. Vzduch byl těžký a byl tu cítit zápach od kouře. Špatně se mi dýchalo. Čím dál hůř. Řekla jsem si, že na to raději nebudu myslet. Minuty ubíhaly...
Stále více jsem se probírala z toho šoku. Začala jsem vnímat, že je zima, že ležím na něčem tvrdém a že...zarazila jsem se. Slyšela jsem hukot vody. U domu přece potok nemáme??? Kde to jsem?
Tentokrát jsem už byla rozhodnutá. Musím se posadit. Opatrně jsem se opřela o lokty a pomalu jsem se zvedala. Posadit se mi trvalo asi čtvrt hodiny. Opřala jsem si hlavu o kolena a znovu jsem se pokusla otevřít oči.
Všude byla tma.
Rozhlédla jsem se. Ne, nic, jen tma a tma. Podívala jsem se nahoru. Oslepila mě bílá záře.
Jsem mrtvá. Dostala jsem strach. Když za tím světlem nepůjdu tak neumřu. Tak se to přece říká. Zamrkala jsem. Záře se začala zmenšovat. Přivřela jsem oči. Vždyť je to měsíc. Myslela jsem, že se rozesměju. Asi jsem se uhodila do hlavy, když jsem ho viděla rozmazaně.
Tiše jsem se zasmála. Ale to jsem neměla dělat. Můj hlas se mi v hlavě totiž odrážel jako ozvěna. Jako kdyby mi někdo zakřičel do ucha. Chytila jsem se za hlavu. Znovu jsem se podívala před sebe. Začala jsem rozeznávat stromy, keře, potok a vedle mě...
...ten kámen...
Zachytil mě záchvat vzteku. Nikdy jsem ten kámen neměla najít. Zhnuseně jsem ho odhodila. Hned se rozzářil.
Vzbudilo to ve mně zájem, ani nevím proč. Opatrně jsem se postavila a přistoupila jsem blíž. Vzala jsem ten kámen do ruky. Chvíli jsem si ho prohlížela. Byl opravdu zvláštní. Kdo ví, proč jsem se najednou podívala před sebe...uviděla jsem mezi stromy rudou záři. Takový malý červený puntík. Ale ohnivě zářící jako zapadající slunce. Nevím jak dlouho jsem tam stála...
Konečně jsem se probrala z toho transu. Oheň...ohniště...tábor...lidi...pomoc... slova mi v hlavě běhala rychle za sebou. Vydala jsem se za tou září. Tak proto jsem cítila ten kouř. Bolest hlavy odeznívala a já přidávala do kroku.
Ta cesta mi připadala nekonečná. V pravé ruce jsem držela kámen. Čím více jsem se blížila, tím více zhasínal. No jo, jako obvykle.
Připadala jsem si jak robot. Šla jsem témeř bezmyšlenkovitě, pořád vpřed. Probral mě až kořen. Jo, kořen, protože jsem o něj zakopla. Kámen mi vypadl z ruky. Zohla jsem se, abych ho mohla vzít. Ale když jsem se pro něj natáhla, uslyšela jsem kroky. Někdo za mnou šel. Ztuhla jsem. Větvičky pod cizí tíhou praskaly a já...nevěděla jsem, co si mám myslet a jak se mám zachovat. Mám se bát, nebo být zvědavá? Mám se otočit, nebo snad...v jednu chvíli bylo rozhodnuto. Právě v tu, když jsem za krkem ucítila něčí dech. Po zádech mi přeběhl mráz, když se mě dotklo něco slizkého a studeného. Dámy a pánové, nejsem zbabělec, ale tohle už bylo trochu silný kafe. Vykřikla jsem hrůzou a začala jsem utíkat.
...
Je to divný, hrozný, nebo příšerný? =oD

Toho si nevšímejte...

25. června 2011 v 10:55 | Petha |  Blog
Omlouvám se, dělám si pořádek v článcích =oD a taky upravuju rubriky atd. Takže se olouvám SB, že teď mají nával nových článků =oD Krom toho, budu se snažit napsat zase od každého něco. Takže tady za chvíli zase bude něco o jednorožcích, nebo jiných zvířatech, určitě něco o obyčejných zvířatech, nějakou hudbu, videjko a konečně komix =oD Takže se můžete těšit =oD


Hudba a videa

25. června 2011 v 10:40 | Petha |  Pethyn koutek =oD
To nej:
The voice (Celtic Women)
Can somebody tell me who I am? (Orange Blue)
Fireflies (Owl City)
My freedom (Two steps from hell)
Just one last dance (Sarah Connor)
Ocean princess (Two steps from hell)

Pozor, tyhle jsou křesťanské! xD
Veni domine (Bára Basiková)

Písničky a videa z filmů:
The lion king (Kopa & Zira´s lullaby =oD)
He lives in you ( The lion king)
Shadowland (The lion king Broadway)
One of us (The lion king)
Collors of the wind (Pocahontas)
Hans Zimmer - Spirit soundtracks
Hans Zimmer (mix xD)


Blbiny xD:
Modreds lullaby (Heather Dale)
Kočičí & Kočka na rozpálený střeše (Ewa Farna a Lucie Vondráčková)
Harry Potter Puppet Pals (překlad):

Moje výtvory

25. června 2011 v 10:34 | Petha |  Pethyn koutek =oD
Nejprve kresby myší...:
Ohňostroj :D (nebo něco co se mu zdánlivě podobá xD)

...a pak TABLETEM! :D

No a nakonec pastelky :3