Říjen 2011

Zpátky...

30. října 2011 v 11:40 | Petha
No zkrátka jsem zase tady, co dodat? Budu muset vymyslet, o čem budu psát...tohle je ten nejkratší článek, jaký jsem kdy napsala O.o tak já du patlat nějaké obrázky...ahojte =o)

Do lázní :D

26. října 2011 v 10:57 | Petha |  Blog
Yes yes jedu do lázní do Rakouska =o) takže tu čtyři dny nebudu...a abyste se nenudili, dám vám sem video s duchem O.o tady se někomu podařilo natočit ducha, je to sice hodně staré, ale je tam!...jo ale dívejte o hodně blíž, není to moc dobře vidět.......
...
..
.

BOO!! Tak se tu mějte, ahoj :D *rychel zmizím z dohledu*

Dess pro Reinu ;oD

16. října 2011 v 11:25 | Petha |  Designy
Ahoj, slavnostně jsem dokončila design pro Reinu ^^ na to můžu říct jen jedno: fúú, lidi, už po mně nechtějte ďábelské dessy!
ALe nakonec to dopadlo jak to dopadlo...je to podobný styl jako má Denča, každopádně teď mám spoustu volných designů xD
Mimochodem, tenhle dess je jen pro Reinu...
Pro zvědavce, takhle by měl vypadat:

Stáhni si to ve větších rozměrech, všechno nastavuj v pixelech a kromě toho, co je napsané nic nenastavuj ;oD

Strana
zarování vlevo
šířka 865
vložíš obrázek:
barva 191919
nahoře vlevo neopakovat posunovat
vložíš obrázek:
barva černá
nahoře vlevo neopakovat posunovat

Menu:
vlevo
šířka 240

Záhlaví:
plná šířka
výška 350

Kdybys měla nějaké nejasnosti, nebo bych na něco já zapomněla, stačí napsat ;o)

Hans Zimmer - to nej <3

9. října 2011 v 10:56 | Petha
Ahojky =oD máte mě tu zas xo) upřímně řečeno, já jsem opravdu nevěděla, co sem dám za článek...ael nakonec jsem se rozhodla, že sem dám ty nejhezčí skladby toho největšího hudebního géniuse (dle mého názoru xD)...já jeho hudbu prostě milujuu =o)

Začneme tímhle...jmenuje se to "Stampede" a je to ze Lvího Krále:
Ono je těch písní ve Lvím Králi strašně moooc...a všechny jsou strašně krásné!!! Ještě je třeba pěkné "This Land" atd. :)Další písnička od HZ jeee..."Spectres in the fog" :D tjadáá =oD:
A ještě je pěkná "Safe Passage"...
Jop, já bych málem zapomněla :D je to z Last Samurai =oD na to se mě neptejte já to neznám, (xD) ale jsou to taky úžasné písničky *_*:3 no, Piráty z Karibiku zná každý a každý zná písničku "He´s a pirate". Víte ne? Ta-da-data-tada-da-ta...to jsem vám pomohla :D Ale jo, všichni to znají ;o) So, dám sem něco jiného =oD umm, "theme song" =oDuáá, lidi, já nemůžu dál :´( on píše táááák stráááášně heeezkéé skladby a já z toho nemůžu -_- on má skladby snad všude - Kung fu Panda, Harry Potter, Madagascar...a další a další, třebaa, um King Arthur (já ty filmy ani neznám, ale ty písničky poslouchám, nemůžu z nich), NEMŮŽU z nich, je too, JE TO GÉNIUS ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
.......
..........
...............
................

...

...
Jsem v pohodě :D